Virksomheder › Campfire & Co ApS
Campfire & Co ApS
CVR 32152198Kystvejen 17, 8000 Aarhus C
I DRIFTAPSPlanlægning og design af reklamekampagnerAarhus
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
3.121' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
66' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
921' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
2.048' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Viser 1–5 af 10 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 10.796 | 15.529 | 12.403 | 13.101 | 13.507 | |
| -9.835 | -13.912 | -12.760 | -13.186 | -13.141 | |
| -209 | -297 | -252 | -215 | -209 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 752 | 1.319 | -609 | -309 | 157 | |
| 0 | -0 | -0 | 1 | 3 | |
| -30 | -35 | -118 | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 722 | 1.284 | -727 | -366 | 98 | |
| -192 | -291 | -132 | -66 | -31 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 530 | 994 | -594 | -300 | 66 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 62 | 41 | 21 | 0 | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 85 | 91 | 57 | 134 | 109 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 680 | 660 | 538 | 462 | 330 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 759 | 772 | 603 | 505 | 351 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 1.155 | 1.194 | 992 | 639 | 461 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 4.410 | 4.885 | 1.901 | 2.678 | 1.981 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | — | 0 | 411 | 367 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 1.167 | 0 | 479 | 0 | 4 | |
| 6.562 | 5.486 | 3.183 | 3.303 | 2.660 | |
| 7.718 | 6.680 | 4.175 | 3.942 | 3.121 | |
| 166 | 166 | 166 | 166 | 166 | |
| 1.790 | 2.784 | 953 | 670 | 670 | |
| — | — | — | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.956 | 2.950 | 1.155 | 855 | 921 | |
| 0 | — | 85 | 151 | 119 | |
| 58 | 48 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | 804 | 636 | 0 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 68 | 20 | 0 | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 68 | 20 | 804 | 636 | 152 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | 168 | 168 | 159 | |
| 19 | 236 | 21 | 96 | 215 | |
| 36 | 273 | 0 | — | — | |
| 1.375 | 415 | 255 | 579 | 390 | |
| 3.040 | 2.339 | 1.363 | — | — | |
| 5.636 | 3.663 | 2.216 | 2.451 | 2.048 | |
| 5.704 | 3.683 | 3.020 | 3.087 | 2.200 | |
| ANDET | |||||
| 19 | 23 | 22 | 20 | 20 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (3.121) og "Passiver i alt" (2.200) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
