Virksomheder › SAFEWORK ApS
SAFEWORK ApS
CVR 33751338Håndværkervej 6, 6920 Videbæk
I DRIFTAPSAndre fremstillingsaktiviteter i.a.n.Ringkøbing-Skjern
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › SAFEWORK ApS
Håndværkervej 6, 6920 Videbæk
Nøgletallene er fra perioden 2022-06 (01.07.2021 – 30.06.2022).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2018-06 | 2019-06 | 2020-06 | 2021-06 | 2022-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2017 | 01.07.2018 | 01.07.2019 | 01.07.2020 | 01.07.2021 |
Sluttdato | 30.06.2018 | 30.06.2019 | 30.06.2020 | 30.06.2021 | 30.06.2022 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.857 | 1.928 | 2.123 | 2.634 | 3.018 | |
| -653 | -962 | -1.170 | -1.568 | -1.711 | |
| -80 | -141 | -169 | -312 | -226 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.125 | 825 | 783 | 755 | 1.082 | |
| 89 | 93 | 77 | 54 | 80 | |
| -66 | -54 | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 1.147 | 864 | 814 | 801 | 1.148 | |
| -253 | -192 | — | — | — | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 894 | 673 | 632 | 621 | 889 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 0 | — | — | — | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 472 | 498 | 646 | 749 | 679 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 472 | 606 | 646 | 749 | 679 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 472 | 606 | 646 | 749 | 679 | |
| 542 | 1.014 | 1.656 | 1.015 | 1.321 | |
| 1.641 | 1.184 | 1.344 | 30 | 309 | |
| 3.774 | 3.811 | 2.186 | 2.779 | 4.182 | |
| 4 | 0 | — | 1.420 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| — | 1 | 0 | 1.404 | 0 | |
| 5.996 | 6.050 | 5.215 | 6.676 | 5.845 | |
| 6.468 | 6.656 | 5.861 | 7.425 | 6.524 | |
| 80 | 80 | 81 | 81 | 81 | |
| 2.170 | 2.843 | 2.663 | 2.684 | 2.773 | |
| 220 | 0 | 1.000 | 600 | 800 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 2.470 | 2.923 | 3.744 | 3.365 | 3.654 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
| 26 | 36 | 35 | 18 | 19 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 207 | 379 | 0 | 591 | 0 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | 434 | 0 | 1.321 | |
| 442 | 417 | 0 | — | — | |
| 354 | 505 | 467 | 675 | 630 | |
| 554 | 525 | 999 | 2.396 | 447 | |
| 3.972 | 3.697 | 2.083 | 4.042 | 2.851 | |
| 3.972 | 3.697 | 2.083 | 4.042 | 2.851 | |
| ANDET | |||||
| — | — | 2 | 3 | 3 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (6.524) og "Passiver i alt" (2.851) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.