Virksomheder › IRELYA ApS
IRELYA ApS
CVR 36031379Hovedvejen 153, 2600 Glostrup
I DRIFTAPSSkønhedspleje og anden skønhedsbehandlingGlostrup
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
1.303' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
-169' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
1.155' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
143' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Viser 1–5 af 10 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.419 | 1.642 | 290 | -733 | -158 | |
| -1.254 | -1.254 | -232 | 0 | 0 | |
| -3 | -17 | -17 | -16 | -20 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 161 | 133 | 41 | -749 | -179 | |
| — | — | 0 | 0 | 0 | |
| — | — | -1 | -0 | -0 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 152 | 129 | 41 | -749 | -164 | |
| — | -32 | -11 | 0 | -5 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 117 | 97 | 30 | -749 | -169 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 12 | 47 | 30 | 14 | 234 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 12 | 47 | 30 | 14 | 234 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 12 | 47 | 30 | 14 | 234 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 52 | 2.620 | 1.461 | 1.141 | 625 | |
| 812 | 0 | — | 317 | 377 | |
| — | — | — | 55 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 1.052 | 292 | 360 | 57 | 67 | |
| 2.615 | 3.425 | 2.433 | 1.569 | 1.069 | |
| 2.627 | 3.472 | 2.463 | 1.583 | 1.303 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 1.785 | 1.994 | 2.024 | 1.275 | 1.105 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.835 | 2.044 | 2.074 | 1.325 | 1.155 | |
| — | — | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | 5 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 159 | 612 | 0 | — | — | |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 159 | 612 | 0 | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 177 | 98 | 108 | 108 | 0 | |
| 153 | 145 | 152 | 44 | 31 | |
| 303 | — | — | — | — | |
| 633 | 815 | 389 | 258 | 143 | |
| 792 | 1.428 | 389 | 258 | 143 | |
| ANDET | |||||
| 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.303) og "Passiver i alt" (143) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
