Virksomheder › Inno-Sign ApS
Inno-Sign ApS
CVR 37131997Gyvelvænget 2, 5690 Tommerup
Telefon 64761955E-mail hf@teas.dk
I DRIFTAPSFremstilling af elektroniske komponenterAssens
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Inno-Sign ApS
Gyvelvænget 2, 5690 Tommerup
Telefon 64761955E-mail hf@teas.dk
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.964 | 1.870 | 2.363 | 1.106 | 2.626 | |
| -1.604 | -1.661 | — | -1.690 | -835 | |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -564 | -768 | -270 | -1.458 | 968 | |
| 12 | 15 | 22 | 21 | 69 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -573 | -794 | -330 | -1.530 | 964 | |
| -126 | -168 | -79 | -123 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -447 | -627 | -251 | -1.407 | 964 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 0 | — | — | — | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 246 | 210 | 174 | 138 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 259 | 217 | 177 | 138 | 0 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 259 | 217 | 177 | 138 | 0 | |
| 378 | 242 | 260 | 246 | 195 | |
| 866 | 1.158 | 488 | 132 | 388 | |
| 369 | 546 | 694 | 831 | 950 | |
| 170 | 282 | 194 | 100 | 156 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 200 | 4 | 17 | 0 | 0 | |
| 2.145 | 2.356 | 1.768 | 1.395 | 1.688 | |
| 2.404 | 2.574 | 1.945 | 1.533 | 1.688 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| -446 | -623 | -249 | -1.406 | 109 | |
| — | — | — | — | 900 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| -396 | -573 | -199 | -1.356 | 1.059 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | 0 | 37 | 0 | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 1.278 | 1.605 | 756 | 930 | 10 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 238 | 275 | 79 | 90 | 191 | |
| 454 | 316 | 331 | — | — | |
| 2.759 | 3.147 | 2.107 | 2.889 | 629 | |
| 2.759 | 3.147 | 2.107 | 2.889 | 629 | |
| ANDET | |||||
| 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.688) og "Passiver i alt" (629) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.