Virksomheder › Beekeepers ApS
Beekeepers ApS
CVR 42815705Frøhaven 21, 2630 Taastrup
I DRIFTAPSAnden finansiel formidling i.a.n.Høje-Taastrup
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
502' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
260' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
274' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
228' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 08.11.2021 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
| -2 | -2 | — | — | |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| — | 8 | -8 | -8 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | — | — | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| — | 8 | — | — | |
| 0 | 0 | 0 | 281 | |
| — | — | -7 | -13 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| — | 10 | -15 | 260 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| -2 | 10 | -15 | 260 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
| 0 | 0 | — | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 750 | 375 | |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 36 | 35 | 20 | 127 | |
| 786 | 785 | 20 | 127 | |
| 786 | 785 | 770 | 502 | |
| 786 | 40 | 40 | 40 | |
| 0 | -11 | -26 | 234 | |
| 0 | 0 | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 786 | 29 | 14 | 274 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| 0 | 748 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 0 | — | — | |
| 0 | 8 | 8 | 8 | |
Anden gæld | — | — | — | — |
| 0 | 8 | 756 | 228 | |
| 0 | 756 | 756 | 228 | |
| ANDET | ||||
| — | — | 1 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (502) og "Passiver i alt" (228) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
