Virksomheder › Camp and More ApS
Camp and More ApS
CVR 43369296Niels Bohrs Vej 5, 7100 Vejle
I DRIFTAPSUdlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjerVejle
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
1.772' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
-2.202' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
385' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
829' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| 4.282 | 1.163 | 2.473 | -1.030 | |
| -3.653 | -3.311 | -1.648 | -756 | |
| -840 | -3.345 | -69 | -341 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| -210 | -5.494 | 756 | -2.128 | |
| — | 0 | 2 | 1 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| -432 | -5.953 | 320 | -2.202 | |
| -77 | -756 | -199 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| -355 | -5.196 | 518 | -2.202 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
| 3.341 | 0 | 0 | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 3.341 | 0 | 0 | — | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
| 18 | 13 | 810 | 1.044 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 18 | 13 | 810 | 1.044 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 3.505 | 165 | 810 | 1.044 | |
| 12.688 | 11.130 | 4.996 | 0 | |
| 41 | 59 | 3 | 194 | |
| 680 | 760 | 58 | 0 | |
| — | — | — | 30 | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 71 | 25 | 530 | 390 | |
| — | 12.056 | 6.040 | 727 | |
| 17.102 | 12.221 | 6.850 | 1.772 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 7.225 | 2.029 | 2.547 | 345 | |
Udbytte | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 7.265 | 2.069 | 2.587 | 385 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
| 756 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| — | — | — | 420 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| 143 | 137 | 137 | 557 | |
| — | 70 | 2.354 | 305 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| 3.768 | 5.668 | 8 | 120 | |
| 79 | 0 | — | — | |
| 2.697 | 2.019 | 287 | 26 | |
Anden gæld | — | — | — | — |
| 8.937 | 10.015 | 4.125 | 829 | |
| 9.080 | 10.152 | 4.262 | 1.386 | |
| ANDET | ||||
| 8 | 8 | 4 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.772) og "Passiver i alt" (1.386) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
