Virksomheder › ROBAJO HOLDING ApS
ROBAJO HOLDING ApS
CVR 29194270Hegelsvej 4, 2920 Charlottenlund
I DRIFTAPSAnden finansiel formidling i.a.n.Gentofte
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › ROBAJO HOLDING ApS
Hegelsvej 4, 2920 Charlottenlund
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -11 | -16 | -13 | -78 | -82 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | -78 | -82 | |
| 285 | 238 | 318 | 195 | 254 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 8.946 | 6.293 | 5.189 | 6.027 | 10.153 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | -12 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 8.946 | 6.293 | 5.189 | 6.027 | 10.141 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| — | — | — | 0 | 0 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 25.714 | 27.330 | 28.214 | 58.222 | 64.791 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| 32 | 6.324 | 922 | 86 | 0 | |
| — | — | — | 0 | 100 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 2.343 | 589 | 8.047 | 8.103 | 9.401 | |
| 3.492 | 6.913 | 8.969 | 8.600 | 13.466 | |
| 29.206 | 34.243 | 37.184 | 66.822 | 78.256 | |
| 125 | 125 | 125 | 125 | 125 | |
| 6.236 | 9.610 | 11.093 | 33.612 | 35.874 | |
| 114 | 118 | 122 | 0 | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 27.662 | 32.640 | 35.212 | 38.116 | 45.757 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 26.500 | 28.127 | |
| — | — | — | — | 3.578 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| — | — | — | 412 | 0 | |
| — | — | — | 0 | 0 | |
| 1.543 | 1.548 | — | — | — | |
| 1.545 | 1.603 | 1.972 | 2.206 | 4.372 | |
| 1.545 | 1.603 | 1.972 | 28.706 | 32.499 | |
| ANDET | |||||
| — | — | — | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse C, mellemstor virksomhed |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (78.256) og "Passiver i alt" (32.499) for det nyeste år — summen af linjerne ovenfor er 78.256 (beregnet af de viste linjer). Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.