Virksomheder › NIKO HOLDING ApS
NIKO HOLDING ApS
CVR 29401160Landlystparken 1, 7700 Thisted
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberThisted
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › NIKO HOLDING ApS
Landlystparken 1, 7700 Thisted
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -9 | -6 | -6 | -6 | -9 | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -9 | -6 | -6 | -6 | -9 | |
| 0 | 0 | 1 | 12 | 3 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 5.862 | -3.373 | 2.259 | 2.823 | 1.199 | |
| — | — | -30 | -24 | -40 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 5.862 | -3.394 | 2.230 | 2.799 | 1.159 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| — | — | — | — | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 38.135 | 34.643 | 36.772 | 39.476 | 36.594 | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| 4.041 | 5.003 | 4.442 | 4.355 | 6.779 | |
| — | — | — | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 1.910 | 893 | 487 | 497 | 91 | |
| 6.778 | 6.214 | 5.348 | 5.128 | 7.153 | |
| 44.913 | 40.858 | 42.120 | 44.604 | 43.747 | |
| 125 | 125 | 125 | 125 | 125 | |
| 5.611 | 1.216 | 3.809 | 2.904 | 5.446 | |
| 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.500 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 44.831 | 40.436 | 41.666 | 43.465 | 43.624 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 0 | — | — | 1.134 | 0 | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| 77 | 0 | — | — | — | |
| 5 | 5 | 5 | 5 | 7 | |
| — | — | — | — | — | |
| 82 | 422 | 454 | 1.139 | 122 | |
| 82 | 422 | 454 | 1.139 | 122 | |
| ANDET | |||||
| — | — | — | — | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (43.747) og "Passiver i alt" (122) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.