Virksomheder › Vestre Boulevard Aars ApS
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Vestre Boulevard Aars ApS
Nøgletallene er fra perioden 2024-12 (01.01.2024 – 31.12.2024).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-03 | 2022-03 | 2023-03 | 2023-12 | 2024-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.04.2020 | 01.04.2021 | 01.04.2022 | 01.04.2023 | 01.01.2024 |
Sluttdato | 31.03.2021 | 31.03.2022 | 31.03.2023 | 31.12.2023 | 31.12.2024 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 308 | 1.399 | 3.699 | 3.096 | -37 | |
| -113 | -827 | -2.314 | -3.160 | -75 | |
| — | -1 | -9 | -18 | -6 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 195 | 571 | 1.377 | -83 | -106 | |
| 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | |
| — | — | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 191 | 566 | 1.373 | -86 | -107 | |
| — | — | -103 | -18 | -23 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 191 | 566 | 1.270 | -68 | -84 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| — | 43 | 35 | 52 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | 43 | 35 | 52 | 0 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | 43 | 35 | 52 | 0 | |
| 45 | 141 | 261 | 0 | — | |
| 78 | 491 | 1.236 | 89 | 0 | |
| — | — | — | 346 | 600 | |
| 11 | 26 | 26 | 106 | 9 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 212 | 450 | 861 | 1.002 | 0 | |
| — | — | 2.865 | 2.122 | 609 | |
| 406 | 1.362 | 2.899 | 2.174 | 609 | |
| 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | |
| -50 | 117 | 387 | 319 | 235 | |
| — | 400 | 1.000 | 0 | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 250 | 817 | 1.687 | 619 | 535 | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | 40 | 62 | 0 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| 0 | — | — | — | — | |
| — | — | 63 | 0 | 31 | |
| 131 | 368 | 442 | 497 | 40 | |
| 25 | 178 | — | — | — | |
| 156 | 545 | 1.172 | 1.493 | 74 | |
| 156 | 545 | 1.172 | 1.493 | 74 | |
| ANDET | |||||
| 1 | 2 | 4 | 6 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (609) og "Passiver i alt" (74) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.