Virksomheder › TRAMPEDACH HOLDING ApS
TRAMPEDACH HOLDING ApS
CVR 30723848Gærdesangervej 4, 9800 Hjørring
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberHjørring
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › TRAMPEDACH HOLDING ApS
Gærdesangervej 4, 9800 Hjørring
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
Bruttofortjeneste | — | — | — | — | — |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 671 | 460 | 603 | -757 | 728 | |
| 0 | 0 | 21 | 92 | 98 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 642 | 442 | 610 | -732 | 789 | |
| — | -5 | -0 | 0 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 648 | 448 | 610 | -732 | 789 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 3.382 | 4.049 | 2.659 | 1.263 | 2.467 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
| — | 227 | 1.900 | 2.938 | 2.417 | |
| 0 | — | — | — | 5 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 38 | 26 | 0 | 9 | 101 | |
| — | — | 2.465 | 2.999 | 2.523 | |
| 3.467 | 4.642 | 5.124 | 4.262 | 4.990 | |
| 125 | 125 | 125 | 125 | 125 | |
| 1.583 | 1.547 | 3.424 | 2.740 | 3.370 | |
| 57 | 118 | 122 | 135 | 159 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 2.971 | 3.362 | 3.854 | 3.000 | 3.654 | |
| 21 | 0 | — | — | — | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 488 | 958 | 0 | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | 398 | 0 | — | |
| — | 315 | 365 | 0 | — | |
| 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | |
| 1 | — | — | — | — | |
| 496 | 1.281 | 1.270 | 1.262 | 1.336 | |
| 496 | 1.281 | 1.270 | 1.262 | 1.336 | |
| ANDET | |||||
| — | — | — | 1 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (4.990) og "Passiver i alt" (1.336) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.