Virksomheder › TOP UP ApS
TOP UP ApS
CVR 30831772Fuglesangsalle 12, 6600 Vejen
I DRIFTAPSDetailhandel med motorbrændstofferVejen
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
1.547' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
253' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
737' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
791' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Viser 1–5 af 10 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.189 | 1.210 | 1.422 | 1.595 | 1.640 | |
| -1.171 | -1.188 | -1.207 | -1.315 | -1.290 | |
| -42 | -39 | -39 | -41 | -41 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -25 | -17 | 176 | 239 | 308 | |
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -12 | -16 | 176 | 245 | 324 | |
| — | — | -39 | -56 | -71 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -9 | -17 | 138 | 189 | 253 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 278 | 239 | 239 | 198 | 208 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 278 | 239 | 239 | 198 | 208 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 278 | 239 | 239 | 198 | 208 | |
| 346 | 420 | 446 | 436 | 462 | |
| 60 | 61 | 100 | 137 | 139 | |
| 61 | 0 | — | — | — | |
| 31 | 91 | 88 | 584 | 610 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 24 | 23 | 143 | 98 | 97 | |
| 532 | 608 | 807 | 1.311 | 1.339 | |
| 811 | 847 | 1.047 | 1.509 | 1.547 | |
| 125 | 125 | 125 | 125 | 125 | |
| 50 | 33 | 170 | 359 | 362 | |
| 0 | — | — | — | 250 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 175 | 158 | 295 | 484 | 737 | |
| — | — | — | — | — | |
| 14 | 17 | 20 | 19 | 19 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 91 | 166 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| 109 | 189 | 0 | 234 | 11 | |
| — | — | 34 | — | — | |
| 294 | 332 | 484 | 430 | 385 | |
| 218 | 151 | — | — | — | |
| 622 | 672 | 732 | 1.006 | 791 | |
| 622 | 672 | 732 | 1.006 | 791 | |
| ANDET | |||||
| 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.547) og "Passiver i alt" (791) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
