Virksomheder › CM HOLDING AF 2008 ApS
CM HOLDING AF 2008 ApS
CVR 31857090Bjælkerupvej 24, 4660 Store Heddinge
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberStevns
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › CM HOLDING AF 2008 ApS
Bjælkerupvej 24, 4660 Store Heddinge
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -36 | -34 | -43 | -47 | 1.553 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -36 | -34 | -43 | -47 | 1.553 | |
| 233 | 512 | 931 | 855 | 886 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 3.744 | 4.652 | -1.040 | -268 | 7.465 | |
| -54 | -63 | -142 | -174 | -160 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 3.690 | 4.589 | -1.182 | -442 | 7.305 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 0 | 0 | 0 | — | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 26.256 | 38.126 | 29.695 | 31.055 | 40.264 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1.579 | — | — | — | 876 | |
| 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 544 | 268 | 140 | 69 | 69 | |
| 2.222 | 346 | 161 | 155 | 945 | |
| 28.478 | 38.472 | 29.856 | 31.210 | 41.209 | |
| 125 | 125 | 125 | 125 | 125 | |
| 15.573 | 16.728 | 20.519 | 21.207 | 23.388 | |
| 57 | 59 | 0 | — | 79 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 28.220 | 33.260 | 29.287 | 31.026 | 38.330 | |
| — | — | — | — | — | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 2.572 | |
| 90 | 141 | 420 | 178 | 285 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 161 | 63 | 142 | 0 | 16 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | 5.007 | — | — | — | |
| 258 | 5.212 | 569 | 184 | 307 | |
| 258 | 5.212 | 569 | 184 | 2.879 | |
| ANDET | |||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (41.209) og "Passiver i alt" (2.879) for det nyeste år — summen af linjerne ovenfor er 41.209 (beregnet af de viste linjer). Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.