Virksomheder › MALERFIRMAET HARDI ApS
MALERFIRMAET HARDI ApS
CVR 32785956Hvidovrevej 233, 2650 Hvidovre
Telefon 38604077
I DRIFTAPSMaleraktiviteterHvidovre
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › MALERFIRMAET HARDI ApS
Hvidovrevej 233, 2650 Hvidovre
Telefon 38604077
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 4.395 | 7.053 | 3.967 | 2.886 | 1.764 | |
| -4.830 | -5.680 | -6.181 | — | — | |
| -76 | -66 | -61 | -37 | -17 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -511 | 1.307 | -2.274 | -586 | -1.491 | |
| 17 | 26 | 95 | 0 | 0 | |
| — | — | — | — | -130 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -582 | 1.254 | -2.365 | -786 | -1.666 | |
| -116 | -284 | -497 | -157 | -3 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -466 | 970 | -1.868 | -629 | -1.663 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 382 | 316 | 255 | 218 | 202 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 382 | 316 | 255 | 218 | 202 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 382 | 316 | 255 | 218 | 202 | |
| 121 | 66 | 71 | 74 | 70 | |
| 1.074 | 2.283 | 1.954 | 1.533 | 672 | |
| 489 | 959 | 68 | 0 | — | |
| 30 | 0 | 83 | 2 | 29 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 0 | 439 | 0 | — | — | |
| 2.138 | 3.948 | 3.734 | 2.763 | 1.573 | |
| 2.520 | 4.263 | 3.989 | 2.981 | 1.775 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 501 | 1.471 | -397 | -1.026 | -2.688 | |
| — | — | — | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 581 | 1.551 | -317 | -946 | -2.608 | |
| 76 | 0 | 447 | 600 | 598 | |
| 0 | 26 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| — | — | — | 1.195 | 1.194 | |
| — | — | — | — | — | |
| 353 | 0 | 784 | 701 | 1.013 | |
| 0 | 182 | 0 | — | — | |
| 297 | 468 | 2.028 | 313 | 229 | |
| 1.290 | 2.037 | — | — | — | |
| 1.939 | 2.687 | 4.305 | 3.927 | 4.384 | |
| 1.939 | 2.687 | 4.305 | 3.927 | 4.384 | |
| ANDET | |||||
| 13 | 13 | 11 | 8 | 7 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.775) og "Passiver i alt" (4.384) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.