Virksomheder › TNZ Agro ApS
TNZ Agro ApS
CVR 33258798Tingstedvej 41, 2640 Hedehusene
I DRIFTAPSDyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frøHøje-Taastrup
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › TNZ Agro ApS
Tingstedvej 41, 2640 Hedehusene
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
| — | — | — | — | — | |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | — | |
| 0 | 0 | 0 | -12 | -28 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 401 | 487 | -318 | 348 | 497 | |
| 0 | -2 | 1 | 0 | 38 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 388 | 477 | -314 | 358 | 523 | |
| -5 | -105 | -69 | -79 | -115 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 382 | 371 | -245 | 279 | 408 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | — | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | — | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | — | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 288 | 440 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 288 | 440 | |
| 163 | 280 | 175 | 0 | — | |
| 807 | 634 | 180 | 49 | 219 | |
| — | — | — | 626 | 670 | |
| 135 | 14 | 24 | 0 | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 270 | 693 | 633 | 77 | 453 | |
| 1.375 | 1.862 | 1.312 | 752 | 1.341 | |
| 1.375 | 1.862 | 1.312 | 1.040 | 1.782 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 305 | 676 | 431 | 710 | 1.118 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 385 | 756 | 511 | 790 | 1.198 | |
| — | — | 44 | 0 | — | |
| 5 | 25 | 0 | 21 | 37 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | — | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | — | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | — | — | |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 707 | 707 | 567 | 33 | 31 | |
| 268 | 373 | 234 | — | — | |
| 985 | 1.080 | 801 | 229 | 546 | |
| 985 | 1.080 | 801 | 229 | 546 | |
| ANDET | |||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.782) og "Passiver i alt" (546) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.