Virksomheder › S.M.A.R.T ApS
S.M.A.R.T ApS
CVR 33368461Grønningen 26, 8700 Horsens
I DRIFTAPSAndre reklameaktiviteterHorsens
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
1.281' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
-98' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
923' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
359' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Viser 1–5 af 10 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 398 | 290 | 267 | 75 | -14 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| — | 15 | 296 | 146 | 9 | |
| — | — | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 360 | 61 | 390 | 213 | -98 | |
| -114 | -13 | -92 | -48 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 246 | 47 | 298 | 165 | -98 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 1.150 | |
| 0 | — | — | — | — | |
| 33 | 46 | 6 | 0 | — | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 2 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 201 | 319 | 496 | 22 | 2 | |
| 693 | 697 | 1.011 | 1.076 | 131 | |
| 693 | 697 | 1.011 | 1.076 | 1.281 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 489 | 537 | 776 | 941 | 843 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 569 | 617 | 856 | 1.021 | 923 | |
| — | — | — | — | — | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 79 | 1 | 62 | 26 | 0 | |
| 16 | 16 | 16 | 11 | 11 | |
| 24 | 52 | — | — | — | |
| 124 | 80 | 155 | 55 | 359 | |
| 124 | 80 | 155 | 55 | 359 | |
| ANDET | |||||
| — | — | — | — | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.281) og "Passiver i alt" (359) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
