Virksomheder › NK HOLDING STRUER ApS
NK HOLDING STRUER ApS
CVR 33596375Gimsinghøje 22, 7600 Struer
I DRIFTAPSAnden finansiel formidling i.a.n.Struer
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › NK HOLDING STRUER ApS
Gimsinghøje 22, 7600 Struer
Nøgletallene er fra perioden 2026-06 (01.07.2025 – 30.06.2026).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-06 | 2023-06 | 2024-06 | 2025-06 | 2026-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2021 | 01.07.2022 | 01.07.2023 | 01.07.2024 | 01.07.2025 |
Sluttdato | 30.06.2022 | 30.06.2023 | 30.06.2024 | 30.06.2025 | 30.06.2026 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 43 | -13 | 219 | 90 | -76 | |
| -165 | -19 | -231 | -144 | -144 | |
| -39 | -38 | -46 | -58 | -58 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -161 | -70 | -217 | -112 | -277 | |
| 170 | 37 | 251 | 37 | 115 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -351 | -35 | 34 | -86 | -163 | |
| -69 | -1 | -18 | -6 | -23 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -282 | -36 | 16 | -80 | -139 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 2.350 | 2.313 | 3.608 | 3.633 | 3.575 | |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 2.350 | 2.313 | 3.608 | 3.633 | 3.575 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 4.838 | 4.839 | 4.688 | 4.702 | 4.528 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 5 | 0 | — | — | — | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 241 | 47 | 190 | 67 | 78 | |
| 352 | 157 | 266 | 154 | 173 | |
| 5.190 | 4.996 | 4.954 | 4.855 | 4.701 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 4.890 | 4.736 | 4.752 | 4.672 | 4.533 | |
| 114 | 118 | 0 | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 5.084 | 4.933 | 4.832 | 4.752 | 4.613 | |
| 69 | 68 | 51 | 57 | 80 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 60 | 3 | — | — | — | |
| 11 | 7 | 7 | 7 | 7 | |
| 30 | 48 | — | — | — | |
| 106 | 63 | 122 | 103 | 89 | |
| 106 | 63 | 122 | 103 | 89 | |
| ANDET | |||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (4.701) og "Passiver i alt" (89) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.