Virksomheder › LH FITNESS ApS
LH FITNESS ApS
CVR 34730040Rørvangsvej 9, 4300 Holbæk
I DRIFTAPSDrift af fitnesscentreHolbæk
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › LH FITNESS ApS
Rørvangsvej 9, 4300 Holbæk
Nøgletallene er fra perioden 2026-06 (01.07.2025 – 30.06.2026).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-06 | 2023-06 | 2024-06 | 2025-06 | 2026-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2021 | 01.07.2022 | 01.07.2023 | 01.07.2024 | 01.07.2025 |
Sluttdato | 30.06.2022 | 30.06.2023 | 30.06.2024 | 30.06.2025 | 30.06.2026 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.394 | 2.068 | 2.781 | 3.275 | 3.598 | |
| -2.063 | -1.992 | -2.313 | -2.555 | -2.796 | |
| -248 | -284 | -312 | -318 | -222 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 4 | -244 | 90 | 390 | 581 | |
| 31 | 44 | 27 | 3 | 3 | |
| — | — | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 13 | -242 | -363 | 363 | 568 | |
| — | -52 | -16 | -82 | -128 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 10 | -190 | -379 | 281 | 441 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| — | — | 404 | 348 | 292 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | 404 | 348 | 292 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 565 | 410 | 514 | 383 | 449 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 807 | 537 | 589 | 431 | 484 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 1.054 | 790 | 1.250 | 1.179 | 1.184 | |
| 56 | 47 | 31 | 48 | 62 | |
| — | — | — | — | — | |
| 70 | 1.151 | 280 | 161 | 159 | |
| 1.228 | 87 | 144 | 190 | 170 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 212 | 808 | |
| — | — | 582 | 676 | 1.269 | |
| 2.564 | 2.227 | 1.833 | 1.855 | 2.453 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 1.453 | 1.263 | 884 | 1.015 | 955 | |
| — | — | — | 150 | 500 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.533 | 1.343 | 964 | 1.245 | 1.535 | |
| 55 | 107 | 91 | 61 | 45 | |
| — | — | — | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| 59 | 0 | — | — | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 80 | — | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 139 | 81 | 82 | 144 | 204 | |
| 0 | 32 | 0 | — | — | |
| — | — | — | — | — | |
| 149 | 332 | 236 | 0 | — | |
| 0 | — | — | — | 52 | |
| 73 | 69 | 95 | 64 | 84 | |
| 325 | — | — | — | — | |
| 892 | 803 | 787 | 466 | 713 | |
| 1.031 | 884 | 869 | 610 | 918 | |
| ANDET | |||||
| 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (2.453) og "Passiver i alt" (918) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.