Virksomheder › DELEURAN HOLDING ApS
DELEURAN HOLDING ApS
CVR 34805318Strandvejen 739, 2930 Klampenborg
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberLyngby-Taarbæk
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › DELEURAN HOLDING ApS
Strandvejen 739, 2930 Klampenborg
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -320 | -24 | -9.085 | -784 | -1.421 | |
| — | 0 | -450 | -562 | 0 | |
| — | 0 | 0 | -123 | -139 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -320 | -24 | -9.535 | -1.469 | -1.560 | |
| 0 | 0 | 4.308 | 9.480 | 4.069 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -414 | -170 | 87.222 | 8.356 | 2.691 | |
| — | — | -748 | -1.846 | -639 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -340 | -158 | 86.474 | 6.510 | 2.052 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | 0 | 8.672 | 8.811 | 8.672 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | 0 | 8.672 | 8.811 | 8.672 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 6.176 | 6.156 | 11.741 | 11.883 | 11.764 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1.221 | 424 | 6.720 | 6.757 | 7.381 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 41 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 36 | 11 | 1.980 | 2.094 | 1.822 | |
| 1.961 | 1.474 | 80.775 | 87.570 | 89.421 | |
| 8.137 | 7.630 | 92.516 | 99.453 | 101.185 | |
| 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | |
| 5.179 | 4.021 | 90.373 | 95.883 | 94.935 | |
| — | 1.000 | 122 | 1.000 | 3.000 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 5.259 | 5.101 | 90.575 | 96.963 | 98.015 | |
| — | 0 | 0 | 27 | 58 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | 0 | 0 | 0 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | — | 406 | 0 | |
| — | — | — | — | 0 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 622 | 809 | 0 | 2.051 | 0 | |
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2.251 | 1.709 | — | — | — | |
| 2.878 | 2.529 | 1.941 | 2.490 | 3.170 | |
| 2.878 | 2.529 | 1.941 | 2.490 | 3.170 | |
| ANDET | |||||
| — | 98 | 0 | 1 | 102 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | Regnskabsklasse C, mellemstor virksomhed | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (101.185) og "Passiver i alt" (3.170) for det nyeste år — summen af linjerne ovenfor er 101.185 (beregnet af de viste linjer). Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.