Virksomheder › YDERVANG 9 ApS
YDERVANG 9 ApS
CVR 35860851Ydervang 9, 4300 Holbæk
OPLØSTEFTERERKLÆRINGAPSKarosseriværksteder og autolakererierHolbæk
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › YDERVANG 9 ApS
Ydervang 9, 4300 Holbæk
Nøgletallene er fra perioden 2022-09 (01.10.2021 – 30.09.2022).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2018-09 | 2019-09 | 2020-09 | 2021-09 | 2022-09 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.10.2017 | 01.10.2018 | 01.10.2019 | 01.10.2020 | 01.10.2021 |
Sluttdato | 30.09.2018 | 30.09.2019 | 30.09.2020 | 30.09.2021 | 30.09.2022 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 318 | -38 | -13 | -12 | -6 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
| -143 | 0 | — | — | — | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 176 | -509 | -13 | — | -6 | |
| 0 | 0 | — | 1 | 0 | |
| — | -0 | -1 | -0 | -1 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 132 | -516 | -20 | -16 | -10 | |
| -37 | -112 | -5 | -3 | -3 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 95 | -404 | -15 | -13 | -7 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 1.523 | 0 | 0 | — | — | |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 2.676 | 0 | 0 | — | — | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 2.676 | 0 | 0 | — | — | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 32 | 0 | — | — | — | |
| 0 | 1.831 | 1.765 | 1.733 | 0 | |
| 183 | 201 | 3 | 69 | 2 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 10 | 64 | 1 | 6 | 4 | |
| 225 | 2.158 | 1.836 | 1.877 | 80 | |
| 2.900 | 2.158 | 1.836 | 1.877 | 80 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 248 | -156 | -171 | -184 | -191 | |
| 0 | — | — | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 298 | -106 | -121 | -134 | -141 | |
| — | 62 | 67 | 70 | 73 | |
| 50 | 0 | — | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
| 2.468 | 2.254 | 1.947 | 2.001 | 214 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 14 | 0 | 0 | — | — | |
| 70 | 10 | 10 | 10 | 6 | |
| -0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2.552 | 2.264 | 1.957 | 2.011 | 220 | |
| 2.552 | 2.264 | 1.957 | 2.011 | 220 | |
| ANDET | |||||
| — | — | — | — | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (80) og "Passiver i alt" (220) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.