Virksomheder › N-2-T ApS
N-2-T ApS
CVR 37071331Bøgeskovvej 5, 3490 Kvistgård
OPLØSTEFTERKONKURSAPSRestauranterHelsingør
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › N-2-T ApS
Bøgeskovvej 5, 3490 Kvistgård
Nøgletallene er fra perioden 2019-06 (01.07.2018 – 30.06.2019).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2016-12 | 2017-06 | 2018-06 | 2019-06 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 01.09.2015 | 01.01.2017 | 01.07.2017 | 01.07.2018 |
Sluttdato | 31.12.2016 | 30.06.2017 | 30.06.2018 | 30.06.2019 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| 560 | 840 | 3.938 | — | |
| -1.362 | -1.604 | -4.158 | -6.794 | |
| -6 | -18 | -28 | -309 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| -807 | -852 | -248 | -1.384 | |
Finansielle indtægter | — | — | — | — |
Finansielle udgifter | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| -822 | -868 | -391 | -1.513 | |
| — | — | — | -22 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| -644 | -679 | -318 | -1.491 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
Goodwill | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
| — | — | 34 | 449 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 66 | 68 | 131 | 1.238 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 66 | 68 | 131 | 1.238 | |
| 67 | 98 | 248 | 526 | |
| 576 | 930 | 1.341 | 1.286 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — |
| — | 46 | 0 | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 114 | 188 | 334 | 76 | |
| 935 | 1.629 | 2.363 | 2.349 | |
| 1.000 | 1.696 | 2.495 | 3.587 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | |
| -644 | -1.323 | -1.641 | -3.132 | |
Udbytte | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| -594 | -1.273 | -1.591 | -3.082 | |
| 178 | 366 | 439 | 461 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
| 309 | 320 | 842 | 140 | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| 309 | 320 | 1.481 | 140 | |
| 510 | — | — | — | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
Selskabsskat | — | — | — | — |
| 326 | 837 | 999 | 965 | |
| 450 | 1.063 | 1.585 | 5.564 | |
| 1.285 | 2.650 | 2.604 | 6.529 | |
| 1.595 | 2.969 | 4.085 | 6.669 | |
| ANDET | ||||
| — | — | — | 27 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (3.587) og "Passiver i alt" (6.669) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.