Virksomheder › Rustik - Bar og Natklub ApS
Rustik - Bar og Natklub ApS
CVR 37077429Skindergade 7, 1159 København K
I DRIFTAPSUdskænkning af alkoholiske drikkevarerKøbenhavn
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Rustik - Bar og Natklub ApS
Skindergade 7, 1159 København K
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 4.495 | 7.482 | 6.552 | 4.160 | 3.991 | |
| -2.264 | -2.866 | -2.292 | -2.407 | -1.862 | |
| -491 | -517 | -697 | -755 | -957 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.739 | 4.097 | 3.563 | 998 | 1.172 | |
| 0 | 1 | 25 | 114 | 206 | |
| — | — | — | -37 | -25 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 1.186 | 3.862 | 3.379 | 1.075 | 1.352 | |
| -285 | -850 | -625 | -241 | -302 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 902 | 3.012 | 2.753 | 834 | 1.050 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 7.726 | 7.291 | 6.855 | 6.419 | 5.983 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 7.726 | 7.291 | 6.855 | 6.419 | 5.983 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 182 | 174 | 533 | 1.262 | 993 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 266 | 684 | 2.134 | 2.966 | 2.516 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 8.135 | 8.121 | 9.134 | 9.541 | 8.659 | |
| 153 | 197 | 149 | 221 | 175 | |
| — | 8 | 3 | 570 | 346 | |
| 150 | 25 | 601 | 2.076 | 4.380 | |
| 204 | 1.428 | 1.096 | 543 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 1.247 | 83 | 30 | 31 | 33 | |
| 2.040 | 2.515 | 2.096 | 3.739 | 5.554 | |
| 10.175 | 10.636 | 11.230 | 13.280 | 14.214 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 2.767 | 5.779 | 8.533 | 9.367 | 8.917 | |
| — | — | — | — | 1.500 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 2.817 | 5.829 | 8.583 | 9.417 | 10.467 | |
| 0 | 751 | 128 | 221 | 544 | |
| 459 | 459 | — | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
| 4.488 | 1.939 | 80 | 1.833 | 1.610 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 629 | 156 | 1.179 | 1.104 | 951 | |
| 1.783 | 653 | — | — | — | |
| 6.899 | 4.348 | 2.648 | 3.863 | 3.747 | |
| 6.899 | 4.348 | 2.648 | 3.863 | 3.747 | |
| ANDET | |||||
| 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (14.214) og "Passiver i alt" (3.747) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.