Virksomheder › Premium Sparks ApS
Premium Sparks ApS
CVR 37626724Vallensbækvej 63, 2625 Vallensbæk
I DRIFTAPSEngroshandel med kufferter og lædervarerVallensbæk
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Premium Sparks ApS
Vallensbækvej 63, 2625 Vallensbæk
Nøgletallene er fra perioden 2025-06 (01.07.2024 – 30.06.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-06 | 2022-06 | 2023-06 | 2024-06 | 2025-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2020 | 01.07.2021 | 01.07.2022 | 01.07.2023 | 01.07.2024 |
Sluttdato | 30.06.2021 | 30.06.2022 | 30.06.2023 | 30.06.2024 | 30.06.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 171 | 335 | 228 | 163 | 219 | |
| — | -295 | -292 | -155 | -139 | |
| -7 | -7 | -7 | -7 | -7 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 164 | 33 | -71 | 1 | 73 | |
| -0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 164 | 30 | -75 | -2 | 71 | |
| — | — | -17 | -17 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 164 | 30 | -57 | -19 | 71 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 56 | 49 | 42 | 35 | 28 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 56 | 49 | 42 | 35 | 28 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 56 | 49 | 42 | 35 | 28 | |
| 269 | 204 | 185 | 213 | 263 | |
| 6 | 152 | 131 | 33 | 52 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 123 | 3 | 3 | 1 | 1 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 41 | 201 | 133 | 161 | 100 | |
| 440 | 560 | 469 | 421 | 417 | |
| 496 | 609 | 511 | 456 | 445 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| -93 | -63 | -121 | -140 | -69 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| -43 | -13 | -71 | -90 | -19 | |
| — | — | — | — | — | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| 386 | 386 | 350 | 312 | 207 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | |
| 141 | 224 | — | — | — | |
| 539 | 622 | 582 | 547 | 464 | |
| 539 | 622 | 582 | 547 | 464 | |
| ANDET | |||||
| — | 1 | 1 | 1 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (445) og "Passiver i alt" (464) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.