Viser 1–5 af 9 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
Post
2021-12
2022-12
2023-12
2024-12
2025-12
REGNSKABSPERIODE
Startdato
01.01.2021
01.01.2022
01.01.2023
01.01.2024
01.01.2025
Sluttdato
31.12.2021
31.12.2022
31.12.2023
31.12.2024
31.12.2025
RESULTATREGNSKAB
—
—
—
—
—
Vareforbrug
—
—
—
—
—
Øvrige omkostninger
—
—
—
—
—
1.767
1.292
1.290
2.055
1.898
-932
-1.474
-1.228
-1.722
-1.856
-208
-215
-254
-254
-254
Kapacitetsomkostninger
—
—
—
—
—
627
-412
-191
80
-211
Finansielle indtægter
—
—
—
—
—
-27
-51
-75
-64
-55
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto
—
—
—
—
—
Finansielle poster netto
—
—
—
—
—
Ordinært resultat
—
—
—
—
—
Ekstraordinære poster
—
—
—
—
—
600
-462
-266
16
-266
—
—
-56
-6
-56
Andre skatter
—
—
—
—
—
557
-363
-211
9
-210
BALANCEREGNSKAB
Goodwill
—
—
—
—
—
Øvrige immaterielle anlægsaktiver
—
—
—
—
—
Immaterielle anlægsaktiver i alt
—
—
—
—
—
Grunde og bygninger
—
—
—
—
—
1.105
925
744
614
434
Øvrige materielle anlægsaktiver
—
—
—
—
—
1.525
1.352
1.470
1.266
1.013
Kapitalandele
—
—
—
—
—
Langfristede tilgodehavender
—
—
—
—
—
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver
—
—
—
—
—
Finansielle anlægsaktiver i alt
—
—
—
—
—
1.637
1.464
1.630
1.423
1.169
250
250
250
250
250
1.100
533
744
533
208
Tilgodehavender hos nærtstående parter
—
—
—
—
—
11
1
2
2
2
Værdipapirer
—
—
—
—
—
0
0
—
—
—
1.360
841
1.109
892
622
2.997
2.305
2.739
2.315
1.792
167
167
797
797
119
2.145
1.002
791
801
638
250
0
—
—
—
Øvrige reserver
—
—
—
—
—
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel
—
—
—
—
—
Minoritetsinteressernes andel
—
—
—
—
—
2.562
1.169
1.588
1.597
757
—
57
113
107
162
43
0
—
—
—
Langfristet gæld til realkreditinstitutter
—
—
—
—
—
Langfristet gæld til banker
—
—
—
—
—
Langfristet gæld til nærtstående parter
—
—
—
—
—
Anden langfristet gæld
—
—
—
—
—
Ansvarlig lånekapital (Samlepost)
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
60
0
—
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter
—
—
—
—
—
321
1.100
1.023
661
976
Selskabsskat
—
—
—
—
—
—
1
1
1
1
72
35
—
—
—
393
1.136
1.150
717
1.035
393
1.136
1.150
717
1.035
ANDET
2
2
2
3
3
Regnskabsklasse
—
—
—
—
Regnskabsklasse B
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.792) og "Passiver i alt" (1.035) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
Hudkræftklinikken.dk ApS – CVR, regnskab og nøgletal | Bucket1