Virksomheder › Restaurant Poco Loco ApS
Restaurant Poco Loco ApS
CVR 38440292Refshalevej 167, A, 1432 København K
I DRIFTAPSUdskænkning af alkoholiske drikkevarerKøbenhavn
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Restaurant Poco Loco ApS
Refshalevej 167, A, 1432 København K
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 986 | 1.655 | 1.923 | 2.005 | 2.529 | |
| -699 | -1.299 | -1.191 | -1.498 | -2.201 | |
| -156 | -164 | -170 | -45 | -106 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 130 | 192 | 526 | 431 | 164 | |
| 0 | — | — | 3 | 0 | |
| — | — | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 126 | 186 | 526 | 434 | 164 | |
| — | — | -115 | -96 | -40 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 98 | 143 | 411 | 338 | 124 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
| 191 | 103 | 15 | 0 | 334 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 191 | 103 | 15 | 0 | 334 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 153 | 124 | 42 | 12 | 0 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 153 | 124 | 42 | 12 | 0 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 345 | 227 | 57 | 12 | 334 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
| — | 52 | 0 | 559 | 0 | |
| 25 | 35 | 86 | 28 | 115 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 268 | 487 | 1.112 | 764 | 1.065 | |
| 304 | 597 | 1.231 | 1.404 | 1.216 | |
| 649 | 824 | 1.288 | 1.417 | 1.550 | |
| 500 | 500 | 500 | 40 | 40 | |
| -257 | -114 | 22 | 570 | 734 | |
| — | — | 275 | 250 | 0 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 243 | 386 | 797 | 860 | 774 | |
| 12 | 19 | 30 | 21 | 0 | |
| — | — | — | — | 7 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 0 | — | — | — | — | |
| 0 | 23 | 36 | 66 | 305 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | — | |
| 35 | 49 | 110 | 87 | — | |
| 21 | 34 | 15 | 62 | 49 | |
| 349 | 332 | — | — | — | |
| 406 | 438 | 491 | 557 | 769 | |
| 406 | 438 | 491 | 557 | 769 | |
| ANDET | |||||
| 2 | 4 | 4 | 5 | 7 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.550) og "Passiver i alt" (769) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.