Virksomheder › CC Autoteknik ApS
CC Autoteknik ApS
CVR 38471511Nybo Høje 2, 7500 Holstebro
I DRIFTAPSReparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer i.a.n.Holstebro
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › CC Autoteknik ApS
Nybo Høje 2, 7500 Holstebro
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 413 | 975 | 898 | 1.113 | 1.190 | |
| -537 | -579 | -528 | -631 | -788 | |
| -85 | -63 | -47 | -39 | -79 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -209 | 332 | 322 | 444 | 323 | |
| 56 | 7 | 0 | — | 6 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -272 | 246 | 217 | 355 | 271 | |
| — | — | -48 | -82 | -60 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -218 | 197 | 168 | 273 | 211 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 3.244 | |
| 69 | 178 | 130 | 142 | 508 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 241 | 178 | 130 | 142 | 3.751 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 292 | 197 | 150 | 175 | 3.766 | |
| 335 | 272 | 297 | 507 | 538 | |
| 142 | 255 | 145 | 324 | 96 | |
| 126 | 131 | 136 | 149 | 93 | |
| 0 | 29 | 8 | 0 | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 0 | 1 | 8 | 9 | 72 | |
| 729 | 772 | 629 | 1.002 | 799 | |
| 1.021 | 970 | 779 | 1.177 | 4.565 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| -748 | -552 | -384 | -111 | 101 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| -698 | -502 | -334 | -61 | 151 | |
| 125 | 76 | 27 | 6 | 0 | |
| — | — | — | — | 54 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 1.211 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 3.127 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 137 | |
| 1.413 | 978 | 801 | 733 | 695 | |
| — | — | — | — | — | |
| 139 | 252 | 110 | 269 | 194 | |
| 168 | 242 | — | — | — | |
| 1.720 | 1.472 | 1.113 | 1.238 | 1.234 | |
| 1.720 | 1.472 | 1.113 | 1.238 | 4.361 | |
| ANDET | |||||
| 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (4.565) og "Passiver i alt" (4.361) for det nyeste år — summen af linjerne ovenfor er 4.565 (beregnet af de viste linjer). Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.