Virksomheder › Hadin-Mayamin ApS
Hadin-Mayamin ApS
CVR 39233789Gyngemose Parkvej 2, B, 2860 Søborg
OPLØSTEFTERKONKURSAPSKombinerede serviceydelserGladsaxe
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Hadin-Mayamin ApS
Gyngemose Parkvej 2, B, 2860 Søborg
Nøgletallene er fra perioden 2020-12 (01.01.2020 – 31.12.2020).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2018-12 | 2019-12 | 2020-12 |
|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||
Startdato | 01.01.2018 | 01.01.2019 | 01.01.2020 |
Sluttdato | 31.12.2018 | 31.12.2019 | 31.12.2020 |
| RESULTATREGNSKAB | |||
| 719 | 719 | — | |
Vareforbrug | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — |
| — | 633 | 852 | |
| -65 | -614 | -584 | |
| — | — | -41 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — |
| 130 | 19 | 227 | |
Finansielle indtægter | — | — | — |
Finansielle udgifter | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — |
| 130 | 15 | 224 | |
Skat af årets resultat | — | — | — |
Andre skatter | — | — | — |
| 130 | 15 | 205 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||
Goodwill | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — |
| — | — | 143 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — |
| — | — | 143 | |
Kapitalandele | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — |
| — | 220 | 488 | |
Varebeholdninger | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — |
Andre tilgodehavender | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — |
| 214 | 392 | 317 | |
| 214 | 392 | 317 | |
| 214 | 612 | 805 | |
| -50 | 50 | 50 | |
| 130 | 145 | 36 | |
Udbytte | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — |
| 80 | 195 | 86 | |
Udskudt skat | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — |
| 78 | 78 | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — |
| 78 | 78 | 20 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — |
Selskabsskat | — | — | — |
| — | 66 | 250 | |
| 60 | 178 | 169 | |
| 56 | 417 | 700 | |
| 134 | 417 | 720 | |
| ANDET | |||
Antal ansatte | — | — | — |
Regnskabsklasse | — | — | Regnskabsklasse B, mikrovirksomhed |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (805) og "Passiver i alt" (720) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.