Virksomheder › Stefano Ceolato Holding ApS
Stefano Ceolato Holding ApS
CVR 39280108Bellisvænget 3, 7730 Hanstholm
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberThisted
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Stefano Ceolato Holding ApS
Bellisvænget 3, 7730 Hanstholm
Nøgletallene er fra perioden 2025-06 (01.07.2024 – 30.06.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-06 | 2022-06 | 2023-06 | 2024-06 | 2025-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2020 | 01.07.2021 | 01.07.2022 | 01.07.2023 | 01.07.2024 |
Sluttdato | 30.06.2021 | 30.06.2022 | 30.06.2023 | 30.06.2024 | 30.06.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -10 | -8 | -14 | -12 | -11 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
Primært resultat (EBIT) | — | — | — | — | — |
Finansielle indtægter | — | — | — | — | — |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 172 | 351 | 99 | -27 | -27 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 172 | 351 | 99 | -27 | -27 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 1.200 | 1.200 | 1.200 | 1.200 | 1.200 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 20 | 12 | 39 | 7 | 0 | |
| 20 | 12 | 39 | 7 | 0 | |
| 1.220 | 1.212 | 1.239 | 1.207 | 1.200 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 361 | 656 | 754 | 727 | 700 | |
| 57 | 57 | 0 | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 468 | 763 | 804 | 777 | 750 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 746 | 443 | 387 | — | — | |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| 746 | 443 | 387 | 402 | 419 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 0 | |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | |
| — | — | 42 | — | — | |
| 6 | 6 | 48 | 28 | 32 | |
| 752 | 449 | 435 | 430 | 450 | |
| ANDET | |||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.200) og "Passiver i alt" (450) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.