Virksomheder › Infranode Vandel Holding II ApS
Infranode Vandel Holding II ApS
CVR 39713950Koldinghus Alle 1, C, 4690 Haslev
OPLØSTEFTERFUSIONAPSIkke-finansielle holdingselskaberFaxe
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Infranode Vandel Holding II ApS
Koldinghus Alle 1, C, 4690 Haslev
Nøgletallene er fra perioden 2022-12 (01.01.2022 – 31.12.2022).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2019-06 | 2020-12 | 2021-12 | 2022-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 08.07.2018 | 01.07.2019 | 01.01.2021 | 01.01.2022 |
Sluttdato | 30.06.2019 | 31.12.2020 | 31.12.2021 | 31.12.2022 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| -12 | -12 | -1 | -14 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| -12 | — | — | — | |
| — | — | 145 | 3.201 | |
| -0 | — | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| -1.237 | -293 | 89 | 8.237 | |
| — | -221 | -19 | -1.811 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| -1.121 | -72 | 69 | 6.426 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
Goodwill | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| — | 79 | 60.858 | 63.944 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — |
| — | — | 3.345 | 2.928 | |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| — | — | 0 | 0 | |
| 116 | 220 | 3.355 | 2.928 | |
| 116 | 299 | 64.213 | 66.872 | |
| 50 | 50 | 7 | 7 | |
| -1.121 | -155 | 59 | -1.657 | |
Udbytte | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| -1.071 | -26 | 66 | 6.492 | |
| 116 | 220 | 0 | — | |
| 654 | 316 | 0 | 1.434 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| — | — | — | 55.638 | |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| — | — | — | 55.638 | |
| 526 | 0 | — | 2.928 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| — | — | — | 378 | |
| 7 | 9 | 1 | 2 | |
| — | — | 64.146 | 2 | |
| 533 | 9 | 64.147 | 3.309 | |
| 533 | 9 | 64.147 | 58.947 | |
| ANDET | ||||
Antal ansatte | — | — | — | — |
Regnskabsklasse | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (66.872) og "Passiver i alt" (58.947) for det nyeste år — summen af linjerne ovenfor er 66.872 (beregnet af de viste linjer). Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.