Virksomheder › CS Security ApS
CS Security ApS
CVR 40049983Parkboulevarden 31, 8920 Randers NV
I DRIFTAPSEfterforskning og private vagt- og sikkerhedsaktiviteterRanders
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
232' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
428' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
-217' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
450' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Viser 1–5 af 7 perioder med tal, nyeste først · øverst viste periode løber 01.01.2025 – 31.12.2025
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 10.349 | 7.398 | 9.106 | 5.986 | 3.200 | |
| -8.917 | -7.371 | -9.620 | -6.876 | -2.754 | |
| -19 | -12 | -12 | -11 | 0 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 1.413 | 14 | -526 | -902 | 445 | |
| 6 | 10 | 5 | 5 | 0 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 1.410 | 16 | -523 | -909 | 428 | |
| — | -5 | -114 | -116 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 1.099 | 12 | -409 | -1.025 | 428 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| 36 | 24 | 11 | 0 | — | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| 36 | 24 | 11 | 0 | — | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 49 | 36 | 24 | 0 | — | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 1.013 | 550 | 902 | 180 | 175 | |
| 565 | 98 | 66 | 0 | — | |
| 2.000 | 6 | 0 | — | 37 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 124 | 433 | 131 | 0 | — | |
| — | — | 1.340 | 180 | 232 | |
| 3.985 | 1.335 | 1.364 | 180 | 232 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 527 | 539 | 129 | -895 | -267 | |
| 500 | 0 | — | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.077 | 589 | 179 | -845 | -217 | |
| 2 | 2 | 116 | 0 | — | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 290 | 0 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 171 | 119 | |
| 295 | 4 | 0 | — | — | |
| 94 | 66 | 61 | 69 | 44 | |
| 2.520 | — | — | — | — | |
| 2.908 | 746 | 1.185 | 1.025 | 450 | |
| 2.908 | 746 | 1.185 | 1.025 | 450 | |
| ANDET | |||||
| 13 | 9 | 15 | 9 | 2 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (232) og "Passiver i alt" (450) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
