Virksomheder › CK Holding 2019 ApS
CK Holding 2019 ApS
CVR 40856781Hveensvej 1, 2950 Vedbæk
I DRIFTAPSInvestering for egen regningHørsholm
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › CK Holding 2019 ApS
Hveensvej 1, 2950 Vedbæk
Nøgletallene er fra perioden 2025-06 (01.07.2024 – 30.06.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-06 | 2022-06 | 2023-06 | 2024-06 | 2025-06 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.07.2020 | 01.07.2021 | 01.07.2022 | 01.07.2023 | 01.07.2024 |
Sluttdato | 30.06.2021 | 30.06.2022 | 30.06.2023 | 30.06.2024 | 30.06.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
| 0 | 0 | — | — | — | |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| — | — | -48 | -73 | -69 | |
| 0 | — | — | — | — | |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -19 | -55 | -48 | -73 | -69 | |
| 4.301 | 2.718 | 1.896 | 6.255 | 1.636 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 4.278 | -1.261 | 1.821 | 6.181 | -2.880 | |
| — | — | -404 | -1.360 | -631 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 3.337 | -1.003 | 1.417 | 4.821 | -2.249 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 3 | 3 | 0 | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 70 | 289 | 652 | 811 | 626 | |
| 19.982 | 18.664 | 20.334 | 25.892 | 23.224 | |
| 19.982 | 18.664 | 20.334 | 25.892 | 23.224 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| 19.281 | 18.278 | 19.695 | 24.516 | 22.267 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 19.331 | 18.328 | 19.745 | 24.566 | 22.317 | |
| 0 | 275 | 0 | — | 631 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 321 | 0 | |
| 558 | 162 | 0 | 873 | 0 | |
| 15 | 27 | 23 | 23 | 23 | |
| 78 | 147 | — | — | — | |
| 651 | 336 | 590 | 1.326 | 907 | |
| 651 | 336 | 590 | 1.326 | 907 | |
| ANDET | |||||
| 0 | — | — | — | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (23.224) og "Passiver i alt" (907) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.