Virksomheder › INN8 ApS
INN8 ApS
CVR 41013567Ravnebjerg 7, 5683 Haarby
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberAssens
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › INN8 ApS
Ravnebjerg 7, 5683 Haarby
Nøgletallene er fra perioden 2026-02 (01.03.2025 – 28.02.2026).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-02 | 2023-02 | 2024-02 | 2025-02 | 2026-02 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.03.2021 | 01.03.2022 | 01.03.2023 | 01.03.2024 | 01.03.2025 |
Sluttdato | 28.02.2022 | 28.02.2023 | 28.02.2024 | 28.02.2025 | 28.02.2026 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
| — | — | — | — | 0 | |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -5 | -5 | -13 | -1 | -1 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | -1 | -1 | |
| — | — | 1 | 1 | 45 | |
| -1 | -21 | -23 | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| — | 884 | -3.058 | -1 | -781 | |
| — | -1 | 0 | 0 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 1.012 | 883 | -3.058 | -1 | -781 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 9 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 9 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 2.032 | 3.604 | 524 | 524 | 9 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| — | — | — | — | 299 | |
| — | — | 6 | 698 | 23 | |
| 11 | 1 | 50 | 10 | 23 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 0 | 1 | 11 | 0 | 93 | |
| 281 | 58 | 68 | 708 | 501 | |
| 2.313 | 3.662 | 592 | 708 | 510 | |
| 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | |
| -20 | -19 | -363 | -364 | -579 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.861 | 2.745 | -313 | -314 | -529 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| — | 300 | 300 | 300 | 0 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 4 | 4 | 4 | 4 | — | |
Anden gæld | — | — | — | — | — |
| 452 | 917 | 905 | 1.022 | 1.039 | |
| 452 | 917 | 905 | 1.022 | 1.039 | |
| ANDET | |||||
| — | 0 | — | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (510) og "Passiver i alt" (1.039) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.