Virksomheder › EventCrew Security ApS
EventCrew Security ApS
CVR 41314567Svanevej 17, 3650 Ølstykke
I DRIFTAPSEfterforskning og private vagt- og sikkerhedsaktiviteterEgedal
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › EventCrew Security ApS
Svanevej 17, 3650 Ølstykke
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.582 | 204 | 206 | 431 | 354 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.582 | 204 | 206 | 431 | — | |
| — | — | 1 | 11 | 3 | |
| — | — | -0 | -1 | -1 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 2.600 | 232 | 198 | 418 | 354 | |
| — | -51 | -44 | -92 | -78 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 2.028 | 181 | 155 | 326 | 275 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
| 637 | 193 | 370 | 383 | 521 | |
| 1.384 | 762 | 324 | 345 | 0 | |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 2.391 | 827 | 652 | 381 | 443 | |
| 4.564 | 1.782 | 1.346 | 1.131 | 964 | |
| 4.564 | 1.782 | 1.346 | 1.131 | 964 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 43 | 224 | 79 | 104 | 80 | |
| 2.000 | 0 | 300 | 300 | 300 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 2.083 | 264 | 419 | 444 | 420 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| 61 | 598 | 695 | 584 | 183 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 572 | 51 | — | — | — | |
| 1.847 | 811 | 188 | 10 | 150 | |
| 0 | — | — | — | — | |
| 2.481 | 1.518 | 927 | 686 | 544 | |
| 2.481 | 1.518 | 927 | 686 | 544 | |
| ANDET | |||||
| 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (964) og "Passiver i alt" (544) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.