Virksomheder › WNI service ApS
WNI service ApS
CVR 41727586Skovbrynet 6, 8550 Ryomgård
UNDERKONKURSAPSAlmindelig rengøring i bygningerSyddjurs
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › WNI service ApS
Skovbrynet 6, 8550 Ryomgård
Nøgletallene er fra perioden 2024-12 (01.01.2024 – 31.12.2024).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 02.10.2020 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
| 17.394 | — | — | — | |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| — | 9.174 | 9.143 | 5.223 | |
| -6.883 | -6.452 | -6.190 | -6.045 | |
| -831 | -516 | -900 | -70 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| 1.591 | 2.206 | 2.052 | -893 | |
| — | — | 15 | 27 | |
| — | — | -135 | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| 1.573 | 2.182 | 1.933 | -1.106 | |
| -358 | -498 | -461 | 0 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| 1.214 | 1.685 | 1.471 | -1.106 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
| 840 | 630 | 420 | 385 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 840 | 630 | 420 | 385 | |
| — | — | 3.788 | 4.221 | |
| — | — | — | 406 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 260 | 2.654 | 4.274 | 4.627 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 1.100 | 3.284 | 4.694 | 5.012 | |
| 69 | 77 | 325 | 0 | |
| 400 | 1.591 | 1.160 | 0 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — |
| — | — | 115 | 960 | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 557 | 749 | 327 | 700 | |
| 3.200 | 3.426 | 3.298 | 2.092 | |
| 4.299 | 6.710 | 7.992 | 7.104 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 1.214 | 2.781 | 4.131 | 3.025 | |
| — | 118 | 122 | 0 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 1.254 | 2.939 | 4.293 | 3.065 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| — | — | 340 | — | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| — | — | 340 | 675 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| 358 | 832 | 451 | 0 | |
| 1.532 | 1.393 | 799 | 1.300 | |
| 377 | — | — | — | |
| 3.045 | 3.771 | 3.360 | 3.365 | |
| 3.045 | 3.771 | 3.699 | 4.039 | |
| ANDET | ||||
| 47 | 17 | 17 | 17 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (7.104) og "Passiver i alt" (4.039) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.