Virksomheder › GF Malerservice ApS
GF Malerservice ApS
CVR 42038644Ternevej 4, 4340 Tølløse
Telefon Gustav@seras.dk
OPLØSTEFTERFUSIONAPSMaleraktiviteterHolbæk
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › GF Malerservice ApS
Ternevej 4, 4340 Tølløse
Telefon Gustav@seras.dk
Nøgletallene er fra perioden 2024-12 (01.01.2024 – 31.12.2024).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 12.01.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| 502 | 561 | 517 | 748 | |
| -279 | -321 | -371 | -431 | |
| -5 | -6 | -6 | -6 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| 217 | 234 | 140 | 311 | |
| — | 0 | 48 | 1 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| 217 | 233 | 188 | 311 | |
| -48 | -52 | -1 | -75 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| 169 | 181 | 190 | 236 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
Goodwill | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
| 25 | 19 | 13 | 7 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 25 | 19 | 13 | 7 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 25 | 19 | 13 | 7 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — |
| 323 | 405 | 289 | 545 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 136 | 229 | 350 | 496 | |
| 459 | 634 | 639 | 1.041 | |
| 484 | 652 | 651 | 1.047 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 49 | 0 | 190 | 6 | |
| 120 | 230 | 0 | 420 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 209 | 270 | 230 | 466 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
| 5 | 4 | 3 | 1 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — |
| — | 118 | 179 | 21 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| 42 | 53 | 0 | 77 | |
| 165 | 156 | 124 | 293 | |
| 58 | 40 | — | — | |
| 270 | 378 | 419 | 580 | |
| 270 | 378 | 419 | 580 | |
| ANDET | ||||
| 1 | 1 | 1 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.047) og "Passiver i alt" (580) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.