Virksomheder › 1'st Group Holding ApS
1'st Group Holding ApS
CVR 42114383Giørtz Plads 3, 6760 Ribe
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberEsbjerg
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › 1'st Group Holding ApS
Giørtz Plads 3, 6760 Ribe
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 10.02.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.497 | -67 | -40 | -8 | -18 | |
| — | 0 | — | — | — | |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.497 | -67 | -40 | -8 | -18 | |
| — | 11 | 204 | 605 | 258 | |
| -190 | -39 | -201 | -480 | -231 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 2.307 | -95 | -37 | 117 | 10 | |
| -509 | -16 | -8 | -26 | -2 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 1.798 | -79 | -29 | 91 | 8 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 15.177 | 9.942 | |
| 1.576 | 2.183 | 0 | — | — | |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
| 14 | 0 | — | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 14.541 | 153 | 3 | 45 | 84 | |
| 16.131 | 2.353 | 27 | 105 | 348 | |
| 16.131 | 2.353 | 14.959 | 15.282 | 10.290 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 1.798 | 1.719 | 1.690 | 1.782 | 1.727 | |
| 0 | 0 | 0 | — | — | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 1.838 | 1.759 | 1.730 | 1.822 | 1.767 | |
| — | 16 | 24 | 0 | 0 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 13.410 | 8.308 | |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 13.410 | 8.308 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| 11.354 | 0 | — | — | — | |
| 509 | 0 | — | — | 183 | |
| 19 | 0 | — | — | — | |
| 2.412 | 583 | 13.219 | — | — | |
| 14.293 | 593 | 13.229 | 51 | 215 | |
| 14.293 | 593 | 13.229 | 13.461 | 8.523 | |
| ANDET | |||||
| 1 | 1 | 1 | — | 2 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (10.290) og "Passiver i alt" (8.523) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.