Virksomheder › CK Security ApS
CK Security ApS
CVR 42402109Musholmvej 18, 2630 Taastrup
I DRIFTAPSEfterforskning og private vagt- og sikkerhedsaktiviteterHøje-Taastrup
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Balancesum
1.735' DKK
Aktiver i alt, 1.000 kr. · 2025-12
Årets resultat
14' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Egenkapital
1.413' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Kortfristet gæld i alt
320' DKK
1.000 kr. · 2025-12
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Regnskabstal — CVR's standardopstilling
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 18.05.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| 2.162 | 5.220 | 5.774 | 7.326 | 5.777 | |
| -1.441 | -5.658 | -5.180 | -6.415 | -5.734 | |
| — | — | -16 | -16 | -16 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| 721 | -438 | 578 | 895 | 27 | |
| — | — | — | 6 | 0 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 719 | -444 | 577 | 898 | 26 | |
| -159 | 0 | -33 | -200 | -12 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 560 | -444 | 544 | 698 | 14 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | — | 48 | 32 | 33 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | — | 48 | 32 | 33 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 1.463 | 674 | 1.358 | 2.076 | 1.591 | |
| 1.463 | 674 | 1.358 | 2.089 | 1.702 | |
| 1.463 | 674 | 1.406 | 2.121 | 1.735 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 560 | 116 | 660 | 1.358 | 1.373 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 600 | 156 | 700 | 1.398 | 1.413 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
| — | — | — | 1 | 2 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
| 159 | 0 | 33 | 161 | 10 | |
| — | — | — | — | 7 | |
| 704 | — | — | — | — | |
| 863 | 518 | 706 | 722 | 320 | |
| 863 | 518 | 706 | 722 | 320 | |
| ANDET | |||||
Antal ansatte | — | — | — | — | — |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | Regnskabsklasse B, mikrovirksomhed |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.735) og "Passiver i alt" (320) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.
