Virksomheder › Thers Holding ApS
Thers Holding ApS
CVR 42524344Rugvænget 29, 4241 Vemmelev
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberSlagelse
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Thers Holding ApS
Rugvænget 29, 4241 Vemmelev
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2021-12 | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 04.07.2021 | 01.01.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2021 | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -10 | -22 | 24 | 38 | 53 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
| — | -5 | -28 | -51 | -21 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -10 | -27 | -4 | -14 | 32 | |
| — | — | — | 0 | 1 | |
| -0 | -20 | -46 | -70 | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| -10 | -47 | -65 | -84 | -89 | |
| 0 | -13 | -14 | -18 | -8 | |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| -10 | -34 | -50 | -65 | -81 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| — | 827 | 800 | 1.814 | 1.793 | |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
| — | 827 | 800 | 1.814 | 1.793 | |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 15 | 882 | 840 | 1.854 | 1.793 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
| — | — | 19 | 19 | 0 | |
| — | — | 15 | 15 | 15 | |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| 19 | 0 | 25 | 49 | 89 | |
| 19 | 28 | 86 | 128 | 157 | |
| 34 | 910 | 925 | 1.983 | 1.950 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
| -10 | -45 | -95 | -160 | -241 | |
Udbytte | — | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 30 | -5 | -55 | -120 | -201 | |
| — | 13 | 27 | 45 | 54 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
| — | 40 | 0 | — | — | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
| — | 0 | 0 | — | — | |
| — | 0 | — | — | — | |
| 5 | 5 | 5 | 5 | 10 | |
| — | — | 20 | 23 | — | |
| 5 | 915 | 980 | 2.103 | 2.151 | |
| 5 | 915 | 980 | 2.103 | 2.151 | |
| ANDET | |||||
| — | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.950) og "Passiver i alt" (2.151) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.