Virksomheder › TPO Holding ApS
TPO Holding ApS
CVR 42676136Svinget 6, 7400 Herning
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberHerning
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › TPO Holding ApS
Svinget 6, 7400 Herning
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 14.09.2021 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| 2.135 | 1.860 | 1.900 | 1.670 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — |
| -184 | -258 | -176 | -176 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| 1.165 | 827 | 936 | 647 | |
| — | — | 0 | 0 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| 1.123 | 799 | 936 | 647 | |
| -247 | -179 | -214 | -145 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| 876 | 620 | 722 | 502 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
| 960 | 800 | 640 | 480 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 960 | 800 | 640 | 480 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
| 701 | 48 | 32 | 16 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 701 | 48 | 32 | 16 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 2.035 | 1.222 | 1.046 | 870 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — |
| — | — | 14 | 9 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — |
| 7 | 0 | — | — | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| — | — | 462 | 1.096 | |
| 297 | 337 | 663 | 1.188 | |
| 2.333 | 1.559 | 1.709 | 2.058 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 758 | 878 | 1.465 | 1.808 | |
| 118 | 500 | 135 | 159 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 916 | 1.418 | 1.640 | 2.007 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
| 28 | 5 | 3 | 0 | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| 363 | 67 | 0 | — | |
| 219 | 39 | 5 | 0 | |
Varekreditorer | — | — | — | — |
Anden gæld | — | — | — | — |
| 1.389 | 136 | 67 | 52 | |
| 1.389 | 136 | 67 | 52 | |
| ANDET | ||||
Antal ansatte | — | — | — | — |
Regnskabsklasse | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (2.058) og "Passiver i alt" (52) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.