Virksomheder › Mansaray Holding ApS
Mansaray Holding ApS
CVR 42752797Vinkelager 14, 2720 Vanløse
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberKøbenhavn
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Mansaray Holding ApS
Vinkelager 14, 2720 Vanløse
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 11.10.2021 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| 1.780 | -38 | -15 | -2 | |
| — | 0 | 0 | 0 | |
Afskrivninger | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| 1.780 | -38 | -15 | -2 | |
Finansielle indtægter | — | — | — | — |
| — | 0 | — | — | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| 1.777 | -38 | -15 | -15 | |
| -391 | -8 | -3 | -3 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| 1.386 | -29 | -12 | -15 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
Goodwill | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 973 | 1.256 | 1.256 | 1.256 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — |
| — | 50 | 0 | 59 | |
| — | — | 220 | 220 | |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 844 | 83 | 0 | 0 | |
| 844 | 141 | 232 | 290 | |
| 1.817 | 1.397 | 1.487 | 1.546 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 1.386 | 1.357 | 1.345 | 1.330 | |
Udbytte | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 1.426 | 1.397 | 1.385 | 1.370 | |
| — | 8 | 12 | 12 | |
Hensættelser i alt | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — |
| — | — | 101 | 144 | |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| 391 | 0 | 0 | 0 | |
| — | — | 2 | 3 | |
Anden gæld | — | — | — | — |
| 391 | 0 | 102 | 176 | |
| 391 | 0 | 102 | 176 | |
| ANDET | ||||
| 1 | 1 | 1 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | Regnskabsklasse B |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (1.546) og "Passiver i alt" (176) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.