Virksomheder › Nancy og Preben Stubbe ApS
Nancy og Preben Stubbe ApS
CVR 42992968Frederikssundsvej 139, 3660 Stenløse
I DRIFTAPSIkke-finansielle holdingselskaberEgedal
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Nancy og Preben Stubbe ApS
Frederikssundsvej 139, 3660 Stenløse
Nøgletallene er fra perioden 2026-04 (01.05.2025 – 30.04.2026).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-04 | 2023-04 | 2024-04 | 2025-04 | 2026-04 |
|---|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | |||||
Startdato | 01.05.2021 | 01.05.2022 | 01.05.2023 | 01.05.2024 | 01.05.2025 |
Sluttdato | 30.04.2022 | 30.04.2023 | 30.04.2024 | 30.04.2025 | 30.04.2026 |
| RESULTATREGNSKAB | |||||
Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — | — |
| -10 | -10 | -11 | -11 | -12 | |
Personaleomkostninger | — | — | — | — | — |
Afskrivninger | — | — | — | — | — |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — | — |
| -10 | -10 | -11 | -11 | -12 | |
| — | — | 1 | 3 | 5 | |
Finansielle udgifter | — | — | — | — | — |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — | — |
| 1.847 | 3.122 | 2.230 | 35 | 3.303 | |
Skat af årets resultat | — | — | — | — | — |
Andre skatter | — | — | — | — | — |
| 1.847 | 3.122 | 2.230 | 35 | 3.303 | |
| BALANCEREGNSKAB | |||||
Goodwill | — | — | — | — | — |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Immaterielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Grunde og bygninger | — | — | — | — | — |
Andre anlæg og driftsmidler | — | — | — | — | — |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Materielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
Kapitalandele | — | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — | — |
| 47.515 | 51.280 | 52.201 | 52.718 | 56.029 | |
Varebeholdninger | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser | — | — | — | — | — |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — | — |
| — | 376 | 1.258 | 1.627 | 1.484 | |
| — | 376 | 1.258 | 1.660 | 1.484 | |
| 47.515 | 51.656 | 53.459 | 54.379 | 57.513 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 43.754 | 44.126 | 44.994 | 45.349 | 45.183 | |
| 114 | 118 | 122 | 135 | 159 | |
Øvrige reserver | — | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — | — |
| 47.505 | 51.646 | 53.439 | 54.325 | 57.493 | |
Udskudt skat | — | — | — | — | — |
Hensættelser i alt | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — | — |
Langfristet gæld i alt | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — | — |
Selskabsskat | — | — | — | — | — |
| 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | |
Anden gæld | — | — | — | — | — |
| 10 | 10 | 20 | 54 | 20 | |
| 10 | 10 | 20 | 54 | 20 | |
| ANDET | |||||
| 0 | — | — | 1 | 1 | |
Regnskabsklasse | — | — | — | — | — |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (57.513) og "Passiver i alt" (20) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.