Virksomheder › Royal Nails CPH Holte ApS
Royal Nails CPH Holte ApS
CVR 43171267Holte Midtpunkt 17, 2840 Holte
I DRIFTAPSSkønhedspleje og anden skønhedsbehandlingRudersdal
Regnskab
Årets resultat (venstre søjle)Egenkapital (højre søjle)
Virksomheder › Royal Nails CPH Holte ApS
Holte Midtpunkt 17, 2840 Holte
Nøgletallene er fra perioden 2025-12 (01.01.2025 – 31.12.2025).
Alle beløb i DKK — vist i 1.000 kr.
| Post | 2022-12 | 2023-12 | 2024-12 | 2025-12 |
|---|---|---|---|---|
| REGNSKABSPERIODE | ||||
Startdato | 29.03.2022 | 01.01.2023 | 01.01.2024 | 01.01.2025 |
Sluttdato | 31.12.2022 | 31.12.2023 | 31.12.2024 | 31.12.2025 |
| RESULTATREGNSKAB | ||||
Nettoomsætning | — | — | — | — |
Vareforbrug | — | — | — | — |
Øvrige omkostninger | — | — | — | — |
| — | 1.712 | 1.461 | 1.862 | |
| -333 | -1.022 | -1.648 | -1.314 | |
| -8 | -10 | -61 | -48 | |
Kapacitetsomkostninger | — | — | — | — |
| 58 | 161 | -248 | 501 | |
| — | — | 1 | 1 | |
| -1 | -8 | -24 | -3 | |
Andre finansielle indtægter eller udgifter netto | — | — | — | — |
Finansielle poster netto | — | — | — | — |
Ordinært resultat | — | — | — | — |
Ekstraordinære poster | — | — | — | — |
| 57 | 153 | -270 | 498 | |
| -14 | -34 | -6 | -109 | |
Andre skatter | — | — | — | — |
| 43 | 119 | -276 | 388 | |
| BALANCEREGNSKAB | ||||
| — | — | — | 30 | |
Øvrige immaterielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| — | — | — | 30 | |
Grunde og bygninger | — | — | — | — |
| 29 | 29 | 128 | 76 | |
Øvrige materielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
| 29 | 29 | 128 | 76 | |
Kapitalandele | — | — | — | — |
Langfristede tilgodehavender | — | — | — | — |
Andre langfristede finansielle anlægsaktiver | — | — | — | — |
Finansielle anlægsaktiver i alt | — | — | — | — |
| 190 | 190 | 291 | 349 | |
| — | — | 5 | 5 | |
| — | — | 63 | 63 | |
Tilgodehavender hos nærtstående parter | — | — | — | — |
Andre tilgodehavender | — | — | — | — |
Værdipapirer | — | — | — | — |
| 163 | 119 | 98 | 244 | |
| 171 | 174 | 267 | 349 | |
| 361 | 364 | 558 | 698 | |
| 40 | 40 | 40 | 40 | |
| 43 | 10 | -266 | 122 | |
Udbytte | — | — | — | — |
Øvrige reserver | — | — | — | — |
Egenkapital før minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
Minoritetsinteressernes andel | — | — | — | — |
| 83 | 50 | -226 | 162 | |
Udskudt skat | — | — | — | — |
| 1 | 1 | — | — | |
Langfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
| — | — | 130 | 130 | |
Langfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Anden langfristet gæld | — | — | — | — |
Ansvarlig lånekapital (Samlepost) | — | — | — | — |
| — | 94 | 130 | 139 | |
Kortfristet gæld til nærtstående parter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til realkreditinstitutter | — | — | — | — |
Kortfristet gæld til banker | — | — | — | — |
| 13 | 13 | — | — | |
| 6 | 6 | 162 | 101 | |
| 104 | — | — | — | |
| 276 | 221 | 654 | 396 | |
| 276 | 314 | 784 | 536 | |
| ANDET | ||||
| 2 | 6 | 4 | — | |
Regnskabsklasse | — | — | — | Regnskabsklasse B, mikrovirksomhed |
Kilden oplyser ikke samme tal for "Aktiver i alt" (698) og "Passiver i alt" (536) for det nyeste år. Tallene er gengivet, som de står i indberetningen.